logo училища
Вище професійне училище №11 м.Вінниці

Новини

General: Профспілкові Новорічні подарунки 2019 у ВПУ №11

   Вже традиційним стає привітання Профспілкової сім’ї в день святого Миколай. І передає цікаві солодкі пакунки діткам наших співробітників!

   Організована роздача подарунків була за підтримки голови Профспілки Чернова Ігоря Дмитровича та заступника голови Профспілки Шевчука Євгена Ігоровича

Дивитися більше...
Написав evgen 09-01-2019 23:35

General: Семінар"Булінг в навчальному середовищі"

Як поводитись педагогу в ситуації булінгу? Як захистити жертву? Як передбачити ситуації булінгу? Ось на такі основні запитання шукали відповіді майстри виробничого навчання на семінарі, який 18 грудня провела практичний психолог училища Лісова Ольга.

 

Дивитися більше...
Написав Лісова О. 26-12-2018 12:29

Спорт: Змагання з волейболу

 

Вітаємо збірну команду юнаків училища за зайняте ІІІ місце в змаганнях з волейболу пам’яті  заслуженого працівника народної освіти Чорнобаєва М.І.

 

Дивитися більше...
Написав admin 31-10-2018 10:41

Спорт: Козацькі ігри

16 жовтня 2018 року в спортивній залі до Дня козацтва і Дня захисника України проходили серед юнаків «Козацькі ігри». У змаганнях взяли участь збірні усіх курсів і груп ТУ. Свято пройшло на високому організаційному рівні. Юнаки не тільки змагались у силі, спритності і витривалості але й показали знання з історії козацтва. Після конкурсної програми всі бажаючі могли скуштувати справжній козацький куліш.

Дивитися більше...
Написав admin 23-10-2018 13:00

Спорт: Турнір з кікбоксінгу

20 жовтня 2018 року на спортивній базі нашого училища відбувся відкритий обласний турнір з кікбоксингу «ISKA»присвячений полковнику Війська Запорізького Івану Богуну. У змаганнях взяли участь бійці з Вінниці та Вінницької області. Організатором турніру виступило ГО «Молодіжна організація «СЛАВІС-ВІННИЦЯ»».

Змагання пройшли цікаво, видовищно.  По закінченню турніру всі учасники отримали солодкі подарунки.

 

Написав admin 23-10-2018 12:45

Цитата дня:

Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить.

М.Форбс