logo училища
Вище професійне училище №11 м.Вінниці
Поки у вас немає руху - у вас немає шансів знайти, чим захочеться займатися. І якщо виникає питання: «А як йти, якщо не знаєш, куди?» - Відповідь на нього: «А ось так - просто йти. Через час зрозумієте, що йшли не туди - і можна буде повернути на іншу дорогу. Знову не туди - знову звернете. І раптом через рік-два під ногами виявиться Твій Шлях - хоча весь цей час вам здавалося «не туди і не так».

Новини

Заходи: Психологічний тренінг «Прощавай стрес, привіт сон»

24-25 лютого 2018 року на базі нашого училища пройшов тренінг  по відновленню психоемоційного стану для ветеранів та військовослужбовців АТО  «Прощавай стрес, привіт сон». Даний тренінг базується на  програмі психофізіологічної оздоровчої системи SomaSystem, яка створена RomanTorgovitsky. Проводила його тренер- психолог Наталія Чернуха.

Дивитися більше...
Написав Лісова О. 28-02-2018 18:43

General: ПрофіСтарт: «Обери своє майбутнє»

22 лютого 2018 колектив ВПУ№11м. Вінниці взяв участь в яр марці професій, яка проходила у приміщенні Вінницької обласної філармонії. Наш навчальний заклад запропонував школярам ознайомитись з робітничими професіями, які готує училище
за допомогою експозиції – презентації «Шлях у майбутнє».

Написав Лісова О. 23-02-2018 19:36

General: І знову ми переможці!!!

17.02.18 року на базі Донецького Національного університету імені В.Стуса відбулася ІІ регіональна обліково-економічна олімпіада «Мій перший крок у професійне майбутнє» учні нашого закладу групи №36 викладач бухобліку Романюк С.В. зайняли:
І місце – Коварж Вікторія,
ІІ місце – Калитко Ярослав,
ІІІ місце – Нечипорук Олег.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

 

Написав Лісова О. 23-02-2018 18:17

General: Декада по професії "Оператор комп'ютерного набору; офісний службовець (бухгалтерія) "

 

З 05.02.18 р. по 16.02.18 р. з метою розвитку інтересу учнів до спецпредметів, була проведена  предметна декада.  Протягом десяти днів учні демонстрували свої здібності, ерудицію, приймали активну участь у різних конкурсах та вікторинах. Під час проведення таких заходів учні дізнались багато цікавого про свою професію, збагатили свої знання.

Дивитися більше...
Написав Лісова О. 21-02-2018 14:00

Культурні заходи: Вечір "Стріли купідона"

     14 лютого пройшов вечір "Стріли купідона" за участі учнів, які проживають в гуртожитку. Організувала свято вихователь Осіпова В. П., при підтримці Юзькової О. П. Ведучі вечора - Журавський М. та Василюк В. По закінченню розважального вечора відбулася дискотека.

Дивитися більше...
Написав evgen 15-02-2018 23:19

Цитата дня:

Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить.

М.Форбс