logo училища
Вище професійне училище №11 м.Вінниці
Поки у вас немає руху - у вас немає шансів знайти, чим захочеться займатися. І якщо виникає питання: «А як йти, якщо не знаєш, куди?» - Відповідь на нього: «А ось так - просто йти. Через час зрозумієте, що йшли не туди - і можна буде повернути на іншу дорогу. Знову не туди - знову звернете. І раптом через рік-два під ногами виявиться Твій Шлях - хоча весь цей час вам здавалося «не туди і не так».

Новини

Навчання: Випуск молодших спеціалістів

     19 січня 2018 відбувся випуск молодших спеціалістів за спеціальністю «Діловодство» ” з напряму підготовки «Документознавство та інформаційна діяльність». Свято розпочалося вальсом у виконанні колективу «….». Випускників привітав директор училища Бевх Михайло Григорович.27 учнів отримали дипломи із них п’ять - дипломи з відзнакою. На знак щирої подяки випускники нагородили власно розробленими грамотами викладачів та адміністрацію училища.

     В кінці свята кожен випускник отримав передбачення на майбутнє.

Дивитися більше...
Написав evgen 31-01-2018 15:01

General: Тренінг для профілактики емоційного виснаження педагогів

Не є таємницею, що професія вчителя відноситься до категорії стресогенних. Педагогічна діяльність насичена різними напруженими ситуаціями. Психолог та соціальний педагог  училища спробували зняти напруження викладачів після важкого робочого дня

 

Дивитися більше...
Написав Лісова О. 30-01-2018 22:32

General: Акція «Обійми та посміхнись»

22 січня у ВПУ 11 до Міжнародного дня обіймів  учні дарували посмішки всім бажаючим.

Обіймали  всіх навколо

В День обіймів, що прийшов!!!

Дивитися більше...
Написав Лісова О. 26-01-2018 15:08

Культурні заходи: Ми на концерті камерного хору

     24 січня 2018р. учні гуртожитку по вул. Чехова, 12, разом з вихователем, Шайдаюк Тетяною Миколаївною, колективно відвідали приміщення бібліотеки – філії № 6, де відбувся концерт Академічного міського камерного хору «Вінниця».

Дивитися більше...
Написав evgen 25-01-2018 10:02

Виховні заходи: Свято в домі - «Водохреща»

 

     18 січня 2018р. у гуртожитку по вул. Чехова, 12, вихователь, Шайдаюк Тетяна Миколаївна, проводила виховний захід - Свято в домі - «Водохреща», на якомупоглибила знання учнів про свято Водохреща, звичаї, обряди, традиції українського народу, пов'язані з циклом Різдвяних свят.

Дивитися більше...
Написав evgen 18-01-2018 23:49

Цитата дня:

Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить.

М.Форбс