logo училища
Вище професійне училище №11 м.Вінниці
Поки у вас немає руху - у вас немає шансів знайти, чим захочеться займатися. І якщо виникає питання: «А як йти, якщо не знаєш, куди?» - Відповідь на нього: «А ось так - просто йти. Через час зрозумієте, що йшли не туди - і можна буде повернути на іншу дорогу. Знову не туди - знову звернете. І раптом через рік-два під ногами виявиться Твій Шлях - хоча весь цей час вам здавалося «не туди і не так».

Новини

Культурні заходи: День вишиванки в Училищі

     17 травня 2018 р.працівники бібліотеки  ВПУ№11 Самойленко Г.П. та Кравець Н.І.підготували виставку-експозицію  приурочену Всесвітньому Дню вишиванки за темою: «Вишиванка – генетичний код нації». Приєднались до свята і працівники соціальної служби –психолог Лісова О.О. та соціальний педагог Явдощак В.С. Вони разом з учнями провели флеш-моб: «Українські вишиванки –наче зоряні світанки!»

 

 

 

Дивитися більше...
Написав evgen 13-06-2018 12:19

Культурні заходи: Екскурсія на терени Хмельниччини Профспілкової сім’ї ВПУ № 11

     9 червня 2018 року, Профспілковий комітет ВПУ №11, організував поїздку на терени Хмельниччини, відвідавши цікаві місця Хотина, Кам’янця-Подільського та Бакоти.

    Організаційна частина поїздки була за підтримки головиПрофспілки Чернова Ігоря Дмитровича та заступника голови Профспілки Шевчука Євгена Ігоровича

 

Дивитися більше...
Написав evgen 10-06-2018 15:35

Навчання: Всеукраїнський правовий диктант

 

25 квітня 2018 року учні Вищого професійного училища №11 м.Вінниці взяли участь у соціальному проекті «Всеукраїнський правовий диктант». Організаторами заходу виступили: ТОВ «Експертна юридична служба», Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів.

 

Дивитися більше...
Написав admin 26-04-2018 09:20

Заходи: Учні нашого училища – за чисте довкілля

 

З 26.03.2018 в місті розпочалась акція з санітарного очищення території міста «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля» та «День довкілля». До зазначених заходів залучилися учні ВПУ № 11 м. Вінниці (група № 12  майстер виробничого навчання Кравчук Володимир Павлович)

Дивитися більше...
Написав admin 04-04-2018 14:10

Навчання: Конкурс зварника

     15 березня Відбувся конкурс зварника. В конкурсі брало участь 8 учнів. Конкурс складався з двох частин. З теоретичної на знання теорії в межах предметів: Матеріалознавство, Обладнання та технологія зварювальних робіт та Охорони праці. Та практичної частини - виготовлення виробу.

     Підбивши підсумок:

     1. Панасюк Сергій

     2. Старовір Олександр

     3. Поплавський Олексій

  

Дивитися більше...
Написав evgen 22-03-2018 20:48

Цитата дня:

Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить.

М.Форбс