Вище професійне училище №11 м.Вінниці
Вище професійне училище №11
м.Вінниці
Вище професійне училище №11 м.Вінниці

Досягнення нашого училища

2018 рік

1. Золота медаль на ІХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018».

Проект училища на тему: «Впровадження в навчальний процес ПТНЗ сучасних програм і технологій при підготовці кваліфікованих робітників за професією «Слюсар-складальник літальних апаратів» з можливістю інтеграції з іншими професіями» зайняв І місце.

Керівник проекту – Короленко І.В., авторський колектив: Войцех А.І., Степанківська А.В.

2. ІІ місце і Грант в розмірі 30 тисяч за проект на тему: «Розробка та впровадження в навчальний процес інноваційних технологій по обслуговуванню та ремонту електротранспорту для осіб з інвалідністю при підготовці КР за професіями «Слюсар з ремонту автомобілів», «електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ»» в обласному конкурсі в рамках Прграми розвитку інноваційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти.

Керівник проекту – Колроленко І.В.

3. ГРАН-ПРІ в обласному фестивалі-конкурсі народних мистецтв «Перлини рідного краю».

4. ГРАН-ПРІ в обласному фестивалі-огляді художньої самодіяльної творчості учнів ЗП (ПТ)О «Подільські зорі» І-ші місця – гурток сучасного танцю «Ідеал». Драматичний гурток. Вокальний квартет «Діамант».

5. Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» нагороджені: - Дипломом І ступеня: Дмитренко Олександр, Цимбалюк Сніжана, Гуменюк Іванна. – Дипломом ІІ ступеня: Писарська Ангеліна.

6. Обласна виставка «Великодніх композицій», нагороджені дипломом ІІ ступеня Ящук Аня, Рихлецька Сніжана.

7. В обласному етапі «Учитель року» викладач історії та правознавства Підкалюк Г.М. зайняла ІV місце.

8. В обласному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика учениця гр. 27 Лісниченко Тетяна зайняла І місце.

9. В обласній ІІ регіональній обліково-економічній олімпіаді учні групи 36 зайняли відповідно І, ІІ, ІІІ місця: Коварж Вікторія, Калитко Ярослав, Ничипорук Юля.

10. В обласних змаганнях з радіоелектронного конструювання учні групи 24 Кабюк Олексій, Урбан Максим, зайняли І ; ІІ місця.

2017 рік

Срібна медаль у 9-й Міжнародній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті» - проект Короленко І.В. на тему «Сучасні підходи до впровадження в навчальний процес ПТНЗ інноваційних технологій при підготовці кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту автомобілів (обслуговування та ремонт електротранспорту для інвалідів)»

ІІІ місце у регіональній обліковій олімпіаді «Я впевнено крокую у професійне майбутнє» зайняла учениця групи № 26 Муль Тетяна.

В обласному конкурсі з радіоелектронного конструювання І і ІІ місце зайняли команди училища в складі учнів групи № 24 Кабюка Олексія, Урбана Максима, Черканюка Артура, Коломійця Олександра.

Учень групи № 36 Ліпін Артур зайняв ІV місце у фінальному ІІ етапі ХVІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт - 2017».

В обласному фестивалі-огляді художньої самодіяльності «Подільські зорі»:

  • Танцювальний колектив «Ф’южен Денс» отримав Гран-Прі
  • Вокальний квартет педпрацівників зайняв І місце
  • Гурток «Літературна гостиня» з виставою «Лісова Пісня»

В обласному конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» учні Писарська Ангеліна, Жуковська Вікторія зайняли І місце.

2016 рік

Педагогічним працівниками та учнями проведена модернізація автомобіля Таврія під електромобіль, який був представлений на обласній виставці технічної творчості учнів ПТНЗ 25.05.2016

I місце в обласних змаганнях з радіоелектронного конструювання, зайнялf командf учнів групи №34 Донець Денис, Янчук Віталій, Григор’єв Павло, Мазур Олексій

II-III місце в Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційнийх технологій Екософт-2016 зайняв учень групи №28 – Куба Максим

Фільм «Безпечна зона» створений учнями групи №38: Біденко Денис, Сидоренко Денис, Дубінчук Олександр – зайняли 4 місце на конкурсі Екософт 2016

На VI Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» проект по впровадженню навчальний процес науково-технічних інновацій та інженерних рішень в автомобілебудуванні нагороджений золотою медаллю

Навчальний заклад отримав обласний Грант за впровадження в навчальний процес інноваційних технологій

2015 рік

В обласних змаганнях з радіоелектроного конструювання 18-19 березня команди учні гр. 24 і 18 зайняли 1 місця.

Проведена чергова акредитація спеціальності «Діловодство».

Учень гр. 28 Куба Максим зайняв 1 місце у II етапі XIV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт - 2015» з авторською розробкою в номінації «За стильність оформлення та якісний інтерфейс» в категорії «Програмування» з програмним засобом Health Helper

В обласному конкурсі патріотичної пісні «Ти будеш вічно жити Україно» учні училища зайняли місця: I місце – Якименко Валентин II місце – Швидкий Андій

У Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги» на обласному етапі Якименко Валентин, Вакушина Тетяна зайняли II місце.

В обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» учні Чернова Вероніка, Чернова Анжела.

ІІІ місце в обласному конкурсі професійної майстерності за професією «Слюсар з ремонту автомобілів» зайняв Бабій Олександр, учень групи № 32 (керівники – Короленко І.В., Кравчук В.П.).

2014 рік  Команда «Еверест» прийняла участь в Інтернет-конкурсі природознавчих наук та увійшла в десятку кращих (керівник – Оліх М.В.).

В межах відзначення 1025-річчя хрещення Русі команда учнів прийняла участь в обласній історико-пошуковій експедиції «Історія хрещення Київської Русі – погляд крізь час» (керівник – Курилець І.А.).

ІІ місце в обласному конкурсі імені П.Яцика зайняла Гусятинська Валентина, учениця гр. ТУ-4 (керівник – Ковальчук В.В.)

Участь Гусятинської Валентини в Міжнародному етапі конкурсу імені П. Яцика (керівник – Ковальчук В.В.).

ІІ місце в обласному конкурсі, присвяченому 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка, зайняла Христик Валентина, учениця групи № 47 (керівник – Ковальчук В.В.).

ІІ місце в міській олімпіаді з інформаційних технологій зайняв Симоненко Євген, учень навчальної групи № 26 (керівник – Куца Н.В.).

ІІІ місце в обласному конкурсі професійної майстерності за професією «Слюсар з ремонту автомобілів» зайняв Бабій Олександр, учень групи № 32 (керівники – Короленко І.В., Кравчук В.П.).

В щорічному обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльної творчості учнів ПТНЗ «Подільські зорі» на тему «Культурна спадщина Європи» учні навчального закладу вибороли І місця в номінаціях: «Художнє читання» – Хлєбова Марина (гр. № 47, художній керівник – Григорук Т.В.), «Сучасний танець» – танцювальний колектив «Фьюжен денс» (художній керівник – Слотюк Олена), «Вокал, гуртки, тріо, квартети» – вокальний квартет «Діамант» (художній керівник – Блідченко Геннадій); ІІ місця в номінаціях «Сольний спів» – Кузьменко Марина, Тихоход Антон (художній керівник – Безпрозваний Андрій); «Народний спів» – вокальний гурток «Калина» (художній керівник – Маслюк Віктор).

Золота медаль за проектну діяльність на виставці «Сучасні заклади освіти – 2014» (Київ, 18-20 березні 2014 р.)

Переможці конкурсу
2013 рік  ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з інформаційних технологій зайняв учень Бігдай Ілля.

ІІІ місце у змаганнях з волейболу (юнаки), присвячених пам’яті заслуженого працівника Народної Освіти України Чорнобаєва М.І.

ІІ місце виборов рій «Молода Січ» ВПУ № 11 м. Вінниці на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») з виду «Рятівник».

ІІІ місце зайняв рій «Молода Січ» ВПУ № 11 м. Вінниці на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») з виду «Ватра».

Навчальний заклад нагороджений Дипломом МОН України та АПН України за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

ІІ командне місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед секретарів керівника.

ІІ місце в особистому заліку в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед секретарів керівника зайняла Безпрозвана Юлія

міжнародні сертифікати за участь в національному конкурсі «Інтел - ЕКО – Україна - 2013».

В конкурсі «Кращий викладач року» прийняла участь куратор групи молодших спеціалістів Протоцька Ірина Володимирівна, яка увійшла в десятку кращих викладачів спеціальних дисциплін області.

2012 рік  Участь у конкурсі «Вчитель року» викладача фізики Гунько Оксани Василівни.

ІІ місце у десятому міжнародному конкурсі з WEB-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів зайняв учень Сидорук Тарас.

Розробка та визначення кращих робіт для оформлення альбому «Енциклопедія робітничих професій».

Перемога у обласному фестивалі-огляді художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі» на тему «Культура народів світу». У номінації «художнє виконавство (сольний спів)» нагороджена дипломом ІІІ ступеня учениця Машталір Юлія. У номінації «художнє виконавство (жанр «вокально-хорове мистецтво»)» нагороджений дипломом ІІІ ступеня вокальний ансамбль «Калина».

За перемогу у обласному фестивалі-огляді художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі» на тему «Культура народів світу» у номінації «театральне мистецтво» дипломом ІІ ступеня нагороджений театральний гурток (художній керівник – викладач світової літератури Григорук Т. В.).

Участь у обласному конкурсі автослюсарів «Кращий за професією» та зайняте ІІІ місце учнем Христюком Костянтином Івановичем.

V місце в обласному конкурсі імені Петра Яцика, зайняте ученицею Бобровою Інною.

ІІІ місце у міській олімпіаді з інформаційних технологій виборов учень Бігдай Ілля.

І місце у змаганнях з шахів (дівчата) в обласній Спартакіаді учнів професійно-технічних навчальних закладів

ІІІ місце у загальнокомандному заліку серед дівчат в спартакіаді учнів ПТНЗ Вінницької області.

ІІІ місце у змаганнях з волейболу (юнаки), присвячених пам’яті заслуженого працівника Народної Освіти України Чорнобаєва М.І.

Навчальний заклад нагороджений Дипломом МОН України та АПН України за активну роботу з модернізації системи освіти.

2011 рік

І місце у змаганнях з шахів (дівчата) за програмою обласної Спартакіади учнів ПТНЗ.

ІІ місце у Чемпіонаті області з міні-футболу (юнаки) серед учнів ПТНЗ.

2010 рік  Дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня за перемогу в різних номінаціях обласного фестивалю-огляду самодіяльної творчості «Подільські зорі» були відзначені окремі учні та колективи: театральний гурток (художній керівник Григорук Т.В.), Машталяр Юлія (сольний спів, художній керівник Маслюк Віктор), Сивак Діана (художнє читання), вокальний ансамбль «Калина».

Дипломом ІІ ступеня нагороджений Сидорук Тарас, який став переможцем Х Міжнародного конкурсу з Веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів в номінації Веб-контент.

І місце в предметній олімпіаді з математики, ІІ – з української мови та ІІІ – з історії України зайняла учениця ІІІ курсу Щебивок Наталія. Олімпіади поводились у Вінницькому національному аграрному університеті, переможці отримали рекомендацію для вступу на навчання у цей навчальний заклад.

Навчальний заклад нагороджений Дипломом МОН України та АПН України за вагомий внесок у модернізацію національної оновленні системи освіти.

2009 рік  І місце в конкурсі фітодизайнерської майстерності «Весняний подарунок» зайняла учениця Малявіна Ірина за композицію «Весняна експресія» (гурток фітодизайну та флористики «ЕЛІТА»).

І командне місце вибороли учні Кічікулов Анатолій та Генеральницький Євген в ІІ обласних змаганнях з радіоелектронного конструювання. Змагання проводились на базі училища, положення про про організацію та проведення конкурсу, а також програма змагань були розроблені методичною комісією з професії «Радіомеханік з ремонту та обслуговування теле- радіоапаратури; монтажник РЕА» разом з керівництвом ОЦ ТТУМ

І місце в обласному етапі конкурсу професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» зайняв учень Зелінський Руслан.

І місце у змаганнях з міні-футболу серед дівчат за програмою обласної Спартакіади серед учнів ПТНЗ.

Навчальний заклад нагороджений Дипломом МОН України та АПН України за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти.