Вище професійне училище №11 м.Вінниці
Вище професійне училище №11
м.Вінниці
Вище професійне училище №11 м.Вінниці

Гурток декоративно - прикладного мистецтва «Чарівниця»

Керівник гуртка викладач біології Оліх Майя Володимирівна

Керівник гуртка Оліх Майя Володимирівна

Праця та людина невіддільні один від одного. За правильної постановки гурткової роботи значно зростає пізнавальна, пошукова і творча активність учнів, вищим стає рівень їхнього психолого – педагогічного розвитку та вихованості. Надаючи дітям якомога більше самостійності, викладач спрямовує їх на творчу діяльність, а це сприяє розвитку творчих здібностей, художній смак інтересів, формує вміння та навички учнів у трудовій діяльності.

Метою гуртка декоративно – прикладного мистецтва є: формування творчих здібностей, естетичного смаку, виховання дбайливого ставлення до народних традицій, розвивати у дітей творчі здібності, фантазію;

Завдання гуртка: дати знання про історію виникнення декоративного мистецтва. Навчити елементарним основам виробництва декоративних виробів, оволодівати різноманітними техніками : плетінням; декоруванням; вишивкою; наклеюванням, користуватися схемами для вишивання та опановувати самостійну розробку схем.

Навчити основним законам композиції та кольорознавства. Познайомити з новітніми тенденціями у виготовленні декоративних виробів.

Напрямок роботи гуртка: декоративно-прикладний.

Роботи учнів:

1.Виставка « Збережемо ялинку»

Ялинка Ялинка Ялинка

2.Створення новорічних іграшок:

Іграшка Іграшка Іграшка

3.Створення Новорічних вітальних листівок:

Листівка Листівка Листівка

4. Виготовлення балерин

Виготовлення балерин

5.Відвідування майстер класу «Виготовлення Новорічної іграшки» бібліотека ім.К.А.Тімірязєва

Майстер-клас Майстер-клас