Вище професійне училище №11
м.Вінниці
Вище професійне училище №11 м.Вінниці

Методична комісія викладачів природничих наук

Склад методичної комісії природничих наук


Голова методичної комісії -Самойленко Галина Петрівна.

Категорія –вища. Педагогічне звання викладач-методист. Стаж -27 р.
Фото Самойленко

Викладач біології – Оліх Майя Володимирівна

Стаж- 15 років. Категорія – вища, педагогічне звання старший викладач.
Фото Самойленко

Викладач хімії – Красуцька Ольга Володимирівна

Спеціаліст 1-ї категорії. Стаж -15 років.
Фото Самойленко

Новини


Фото на змаганнях з легк. атлетики

Всеукраїнський Інтернет - турнір

24 жовтня 2016року кращі учні нашого училища прийняли участь у Всеукраїнському Інтернет - турнірі із природничих дисциплін: хімії, біології, географії, фізиці, астрономії, екології. Голова методичної комісії природничих наук Самойленко Галина Петрівна ознайомила учасників з умовами участі в Інтернет - турнірі. Разом з викладачем біології та хімії – Оліх Маєю Володимирівною команда «Еверест» заповнила реєстраційну форму. Завдання поступили на робочі місця учасників в онлайні, були змістовними, цікавими, вимагали від учнів творчої уяви, максимум знань з предметів природничого циклу.

Творчий підхід, фантастичне мислення в галузі природничих наук проявили учні: Бігдай Ілля - група 36, Семенюк Ірина – група 37, Чернова Вероніка – група 17. Оперативно у прийнятті рішень на поставлене завдання з фізики та астрономії відзначились учасники команди очолювані викладачем Андрущаком Василем Вікторовичем.

Підготувала матеріал: голова методичної комісії природничих наук – Самойленко Галина Петрівна


«Ти наше диво калинове, кохана материнська мово!»

8 листопада в читальному залі бібліотеки нашого училища відбувся виховний захід, присвячений Дню української писемності та мови – «Ти наше диво калинове,кохана материнська мово!».

Із вступним словом про формування української мови виступила бібліотекар Кравець Наталя Іванівна. Серед учнів було проведено анкетування, яке актуалізувало знання учнів про українську мову, підвищило їх пізнавальні інтереси, пам®ять, а також сприяло вихованню позитивного ставлення до рідної мови. Учні, які показали творчий підхід, глибокі знання на всі запитання анкети були нагороджені сувенірами.

Підготувала: завідуюча бібліотекою – Самойленко Галина Петрівна