Вище професійне училище №11
м.Вінниці
Вище професійне училище №11 м.Вінниці

Методична комісія викладачів гуманітарних дисциплін


У ВПУ №11 м. Вінниці працює методична комісія викладачів гуманітарних дисциплін.

Проблема, над якою працюють члени методичної комісії: «Формування самостійності й активності учнів під час навчально-виховного процесу”

Завданнями методичної комісії є: робота над вибором оптимальних форм і методів уроку та позакласних заходів, спрямованих на розвиток творчих здібностей учнів та викладачів; поглиблення національного самоусвідомлення; підвищення загальної освіченості; формування самостійності мислення учнів.

Відповідно до цих завдань членами методичної комісії створюються методичні доповіді, методичні розробки, навчально-методичні посібники, статті, проводяться відкриті уроки та виховні заходи.

Фото викладачів
Фото викладачів
Фото викладачів

Тема уроку. Роман Ю.Яновського «Вершники». Новела «Подвійне коло» Викладач: Бабко С.І.

Фото викладачів

Тема уроку. «Тричі мені являлася любов». Інтимна лірика І.Франка

Фото викладачів

Викладач: Ковальчук В.В. Тема уроку. М.Коцюбинський. Огляд життя і творчості Викладач: Ковальчук В.В.

Фото викладачів
Фото викладачів
Фото викладачів
Фото викладачів

17 листопада 2015 року в рамках декади гуманітарних дисциплін викладачем української мови та літератури Бабко Світланою Іванівною було проведено свято українського гумору «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!».

Мета заходу: активізувати пізнавальну діяльність учнів; розвивати уяву, мислення, винахідливість, цікавість, спостережливість, нестандартність мислення; виховувати почуття гумору, активність серед ровесників.

У ході свята у виконанні учнів училища звучали українські жартівливі пісні, частівки, гуморески; інсценізувалися уривки з творів Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» та Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці»; учасники хореографічного гуртка училища затанцювали запальний український танок. Проводились конкурси на краще вимовлену скоромовку та відгадування загадок. Прекрасним завершенням свята став «Віночок українських народних пісень» у виконанні викладача Гуменюка Сергія Миколайовича. Гості та учасники свята гарно відпочили, пожартували, щиро посміялися, відчули гостре, дотепне українське слово.

11 листопада 2015 року в училищі було проведено свято до Дня української писемності «І там, де звучить рідна мова, живе український народ». Мета: формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Пробудити почуття національної гідності. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.