Всеукраїнський правовий диктант

Posted by admin on 26-04-2018 09:20

 

25 квітня 2018 року учні Вищого професійного училища №11 м.Вінниці взяли участь у соціальному проекті «Всеукраїнський правовий диктант». Організаторами заходу виступили: ТОВ «Експертна юридична служба», Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів.

 

Проект мав на меті підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення, набуття громадянами необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права, встановлення рівня обізнаності громадян України щодо своїх прав і обов’язків.

Завдання диктанту були складені таким чином, щоб допомогти учасникам виявити проблеми та оцінити свої правові знання, показати невигідність та небезпеку правової бездіяльності, пробудити їх до правильних дій у правовому колі.

За результатами диктанту кожний його учасник отримає персональну карту правового здоров’я та сертифікат учасника проекту «Всеукраїнський правовий диктант».

 

tell a friend :: comments 0