Вище професійне училище №11 м.Вінниці
Вище професійне училище №11
м.Вінниці
Вище професійне училище №11 м.Вінниці Вище професійне училище №11 м.Вінниці

Монтажник-складальник металопластикових конструкцій - Складальник склопакетів

Про професію

Виробництво металопластиковмх конструкцій дуже поширене. Тільки в місті Вінниці біля 15 підприємств різної форми власності виготовляють металопластикові конструкції (вікна, двері).

А біля 40 підроиємств у Вінниці і Вінницькій області проводять їх установку. Після закінчення училища за прорфесією випускники працюють на підприємствах та організаціях різних форм власності, які виготовляють металопластикові конмтрукції, а також на підприємствах, які встановлюють ці конструкції.

Робітники даної професії виконують монтах індивідуальних систем опалнння на основі поліпропіленових труб. А також встановлюють теплі підлоги на основі металопластикових вбо комнозиційних труб.

Проводять монтаж холодного та гарячого водопостачання. Робітники даної професії працюють за наступними напрямуами:

  • На підприємствах, які виготовляють металопластикові конструкції, склопакети
  • В майстернях та малих падприємствах, які займвються порізкою скла та встановленням його в деоев’яні, металеві та металопластикові конструкції (вікна, двері, фасадні системи та інше.)
  • В організаціях, підприємствах, які займаються порізкою скла та виготовленням конструкцій із дзеркал та скла (шафи-купе, фасадні системи, меблі та інше.)
Фото монтажника

e-mail: uchvpu11@ukr.net

Заяву на вступ Ви можете подати на нашому сайті: Заява на вступ